Jakość wykonywanych wyrobów ze stali | Astromet.pl
16940
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16940,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

po pierwsze jakość

Polityka Jakości (SZJ)
certyfikat ISO 9001

POLITYKA SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (SZJ)

Astromet Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie i uznaną pozycję na rynku dostawców wyrobów ze stali czarnych, stali nierdzewnych, aluminium oraz tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w technice transportu publicznego, motoryzacji, budowie maszyn, urządzeń i innych konstrukcjach przemysłowych.

 

Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klientom wyrobów zgodnie z ich wymaganiami. Zobowiązujemy się przy tym do przestrzegania aktualnych przepisów prawa, wymagań odpowiednich norm, również wymagań, które dotyczą aspektów środowiskowych.

 

Mając na uwadze postawione sobie cele Astromet Sp. z o.o. zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością poprzez:

 

  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań techniczno-organizacyjnych służących coraz lepszej i sprawniejszej realizacji zamówień i umów z Klientami,
  • analizę informacji zwrotnej od Klientów celem spełnienia ich wymagań i oczekiwań, opinii na temat jakości obsługi zamówień i jakości produkowanych wyrobów oraz profesjonalizmu naszego personelu w kontaktach z Klientem,
  • podnoszenie kwalifikacji personelu w celu ciągłego wychodzenia naprzeciw wymaganiom Klientów,
  • analizę Celów Jakościowych oraz Działań Proekologicznych i powiązanych z nimi mierników skuteczności procesów, stanowiących rozwinięcie niniejszej Polityki Systemu Zarządzania Jakością.

 

Założenia Polityki Systemu Zarządzania Jakością Astromet Sp. z o. o. są okresowo weryfikowane i w razie konieczności modyfikowane.

 

Polityka SZJ jest zakomunikowana personelowi i osobom pracującym w imieniu Spółki. Jej treść jest udostępniona na stronie internetowej www.astromet.pl.

 

Zarząd Astromet Sp. z o. o.
Leszno, 25.10.2018 r.

procedury
statystyka
precyzja
zespołowość

certyfikaty

Astromet Sp. z o. o. posiada certyfikaty potwierdzające standard prowadzonych przez nas procesów. Są one gwarantem jakości świadczonych przez nas usług.

Nasz System Zarządzania Jakością otrzymał certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2015.

Posiadamy również certyfikat na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 3834-2:2007.

Astromet posiada certyfikaty potwierdzające funkcjonowanie normy PN-EN 15085-2, która określa wymagania dla certyfikacji zakładów wykonujących spawanie dla przemysłu kolejowego. Poziom CL1 pozwala na spawanie elementów składowych m.in. elementów wyposażenia wnętrza pojazdów szynowych.

 

 

Norma PN-EN 15085-2 CL1 określa wiele szczegółowych zagadnień związanych z wykonywaniem konstrukcji spawanych m.in.

  • spawalnicze wymagania jakościowe według normy EN ISO 3834-3,
  • odpowiednie kwalifikacje personelu nadzoru spawalniczego,
  • odpowiednie kwalifikacje personelu badawczego oraz spawaczy i operatorów.